Тел.: (044) 500-84-34
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 581 от 16.02.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Автомаркет

Volvo та Renault

rgk0o31txYv xozJF82l
1948' rgk0o31txYv xozJF82l
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Графік роботи пунктів видачі дозволів Укртрансбезпеки в новорічні свята
Венгрия. Повышение ставок дорожного сбора с 2019 года
Ограничения движения грузового транспорта в 2019 году в Швейцарии
Румыния. Ограничения на движение из-за жары 10 августа 2017 года
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

Тел. (044) 500-84-34 (многокан.)
E-Mail: sova-ak@rambler.ru

Щодо координації міжвідомчих дій під час виконання спільних заходів з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху у зимовий період

            Шановні автоперевізники!

З метою протидії загрозам ускладнення дорожнього руху у зимовий період на автомобільних дорогах загального користування державного значення при Державному агентстві автомобільних доріг України створено Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення (далі Штаб), до складу якого також входять представники АсМАП України.

26 листопада поточного року відбулося розширене засідання Штабу, яке проходило в режимі відео конференції, за участю представників Мінінфраструктури, Міністерства оборони, Національної поліції, державної служби України з надзвичайних ситуацій, Укртрансбезпеки та АсМАП України, а також представників обласних держадміністрацій та служб.

Під час засідання обговорювалися актуальні питання взаємодії Штабу та регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для координації дій із забезпечення безперебійного руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на них, спричиненні складними погодними умовами.

За результатами проведеного засідання Керівникам Служб автомобільних доріг в областях доручили взяти на особливий контроль проблемні ділянки автомобільних доріг державного значення, на яких може виникати загроза безперебійному руху автотранспорту у період складних погодних умов, та за необхідності підсилити роботу підрядних організацій, шляхом залучення додаткової техніки. Аналогічне звернення направили до уповноважених представників Національної поліції в областях.

Враховуючи викладене, просимо врахувати дану інформацію під час виконання міжнародних перевезень вантажів, а також дотримуватися Правил дорожнього руху.

Департамент транспортної політики

2018-11-30
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!