секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 422 от 30.01.2016
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Автомаркет

Volvo та Renault

9OPzBLI7QcWe WWt9e9iBsDf0
1984' 9OPzBLI7QcWe WWt9e9iBsDf0
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
До уваги перевізників: перерозподіл дозволів ЄКМТ
Кабмин назначил руководителя "Укртрансбезопасности"
Утвержден перечень пунктов пропуска для транзита товаров из России
Серия обучающих видео по использованию приложения TIR-EPD
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Хто нищить перевізницьку галузь?

Нещодавно колишній керівник Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Валерій Черненко, котрого було звільнено з посади ще в січні нинішнього року, від імені Галузевої організації роботодавців транспорту Київської області (ідентифікаційний код 33661286) подав адміністративний позов до Міністерства інфраструктури України та Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. Третьою особою в позові вказується УДП «Укрінтеравтосервіс».

Фактично, колишній чиновник ставить під сумнів правомірність розподілу та видання багаторазових книжок ЄКМТ на нинішній рік, за якими працюють міжнародні автоперевізники. Така, м’яко кажучи, незрозуміла позиція неабияк стурбувала міжнародних автоперевізників нашої держави. Зокрема, ця тема була детально проаналізована на засіданні Ради АсМАП України, яке відбулося цими днями в Києві.

Якщо детальніше і, так би мовити, офіційною мовою, то Валерій Черненко домагається:

скасування наказу Міністерства інфраструктури України від 06.01.2015 року №2 «Про затвердження розподілу дозволів ЄКМТ»;

зобов’язання Міністерства інфраструктури України здійснити перегляд розподілу дозволів Європейської комісії транспорту на 2015 рік;

зобов’язання Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті зупинити видання дозволів ЄКМТ на 2015 рік;

встановлення факту перевищення повноважень Міністром інфраструктури України Пивоварським А.М. при прийняті наказу від 06.01.2015 року №2 «Про затвердження розподілу дозволів ЄКМТ».

Як відомо, багаторазові дозволи ЄКМТ неабияк допомагають українським міжнародним перевізникам у роботі. Цього року розподіл книжок ЄКМТ проводився комісійно. В комісії брали участь як представники Мінінфраструктури, так і представники перевізників. До речі, перевізників у комісії представляло аж четверо осіб.

Показово, що до складу комісмії, яка проводила розподіл, входили і представники Укртрансінспекції, якою на той час керував сам Валерій Черненко.

Звісно, принпип розподілу книжок усе ще потребує вдосконалення. Але саме завдяки цим книжкам хоч якось вдається економити разові дозволи до найдефіцитніших країн. Саме на цьому наголосив, коментуючи вчинок Валерія Черненка, президент АсМАП України Леонід Костюченко.

«Ця проблема може мати надзвичайно негативні наслідки, – додає Леонід Михайлович. – Адже, якщо зупинити дію книжок ЄКМТ на території України, то квота дозволів на окремі напрямки може закінчитися не наприкінці року, а ще влітку. Більше того, нещодавно у Києві побувала делегація перевізників з Угорщини. Вони дуже рішуче налаштовані домогтися найближчим часом скорочення для українських колег квоти угорських дозволів. Причому, йдеться про намір скоротити квоту вдвічі І якщо за таких умов ще й призупинити дію книжок ЄКМТ, то ми практично втратимо ринок Італії, на Австріїі та Угорщини».

Члени Ради сподіваються, що такий безглуздий позов не матиме юридичних наслідків і не зможе зупинити роботу перевізників. Разом з тим, Рада АсМАП наголошує, що цей позов дискримінує Україну, як правову державу, члена Міжнародного Транспортного Форуму (ЄКМТ). Та й узагалі ставить під загрозу використання у подальшому дозволів ЄКМТ українськими перевізниками, що, у свою чергу, приведе до збільшення використання разових дозволів і відповідно, до їхнього дефіциту.

Секретаріату АсМАП  України доручено звернутися із належною заявою до окружного адміністративного суду м. Києва, у провадженні якого знаходиться згадана справа (її офіційний номер: № 826/2176/15), для захисту інтересів міжнародних автомобільних перевізників – учасників Асоцціації.

2015-02-27
Смотреть все
Комментарии к статье: 1

#1 Вася | 21.04.2015 00:32 |
Одни кормушки


Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира Пробки на Яндекс.Картах
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!