секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 422 от 30.01.2016
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Автомаркет

Volvo та Renault

2FbzPc7LTya ngCqrnHGd
1924' 2FbzPc7LTya ngCqrnHGd
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
До уваги перевізників: перерозподіл дозволів ЄКМТ
Кабмин назначил руководителя "Укртрансбезопасности"
Утвержден перечень пунктов пропуска для транзита товаров из России
Серия обучающих видео по использованию приложения TIR-EPD
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Інформація щодо ліцензування міжнародних автоперевезень

Як відомо, у червні 2015 року набув чинності Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", яким передбачено поновлення на попередніх умовах ліцензування міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.

АсМАП України завжди приділяла особливу увагу цьому важливому для міжнародних перевізників документу. Зокрема, питанням визнання дійсними ліцензій, що були видані раніше та мали необмежений термін дії  (більше ніж 2000 ліцензіатів) й встановлення терміну отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з міжнародних автомобільних перевезень вантажів – не менше ніж 6 місяців.

Так, враховуючи ситуацію, яка склалася з припиненням діяльності Укртрансінспекції та не своєчасного надання повноважень з питань ліцензування Укртрансбезпеці, Асоціація неодноразово зверталася до Голови Укртрансбезпеки, заступника Міністра інфраструктури (листи від 06.01.2016 р.) та Прем’єр-міністра України (лист 09.12.2015р.), з пропозицією встановити термін для оформлення перевізниками ліцензій не менше ніж 6 місяців.

Під час неодноразових зустрічей представників Міністерства інфраструктури України,  Укртрансбезпеки з керівництвом АсМАП України обговорювалося питання збільшення терміну подачі документів на отримання ліцензії.

Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозиціями АсМАП України щодо збільшення терміну подачі документів та на найближчому засіданні Кабінету Міністрів України планує винести це питання для його прийняття.   

Крім того, фахівці Асоціації, які брали активну участь в опрацюванні проекту Ліцензійних умов, досягли домовленості щодо виключення вимоги подання даних по водіях і визнання попередніх ліцензій з безстроковим терміном дії (за умови подання оновлених відомостей).

Враховуючи, що згідно до статті 14 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» плата за видачу ліцензій справляється в розмірі однієї мінімальної заробітної плати (1378 грн.), економія від визнання діючими зазначених ліцензій для українських перевізників становитиме понад 2 млн. 670 тис. грн.

 

Прес-служба АсМАП України

 

 

2016-02-03
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира Пробки на Яндекс.Картах
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!