секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 476 от 11.02.2017
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Автомаркет

Volvo та Renault

DAF DAF/ХF 480
2002' DAF DAF/ХF 480
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Щодо перерозподілу дозволів ЄКМТ
Россия. О ликвидации и изменении регионов деятельности отдельных таможенных постов
МСАТ. Напоминание о необходимости однократного направления TIR-EPD в страны Европейского Союза
Роз’яснення щодо нарахування та сплати єдиного внеску ФОП у 2017 році
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Щодо ситуації в пунктах пропуску на українсько-польській ділянці державного кордону

Шановні учасники Асоціації! В зв’язку з значним часом очікування перетину кордону через пункти пропуску на українсько-польській ділянці державного кордону, час очікування з української сторони в пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» складає близько 30-32 годин, а у вихідні дні вантажівки простоюють по дві і більше доби. Ускладненням ситуації в інших пунктах пропуску на українсько-польській ділянці державного кордону, «Рава-Руська-Хребенне» та «Краківець-Корчова», де час очікування в черзі збільшився до 20-25 годин Секретаріатом АсМАП України вжито ряд заходів.

Направлено звернення Президенту України, Прем’єр-міністру України, ДФС України, з проханням врегулювати ситуацію з величезними чергами транспортних засобів у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» та інших пунктах пропуску на кордоні між Україною та Польщею та відновити безперешкодний перетин митного кордону транспортними засобами.

За результатами звернень Прем’єр-міністром України, Володимиром Борисовичем Гройсманом, надано МЗС, Мінінфраструктури, Мінекономіки, ДФС та АДПСУ відповідне доручення щодо спільного розгляду порушеного питання за участі представників Асоціації.

Виконуючи зазначене доручення, представники Секретаріату Асоціації прийняли участь у засіданні Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, що відбулась 10 жовтня 2016 року у пункті пропуску «Краковець», (Львівська область, Яворівський район, с.м.т. Краковець), у рамках проведення українсько-польської Міжурядової ради з міжрегіонального співробітництва.

Під час проведення засідання представником Асоціації було наголошено на проблеми, що пов’язані з виїздом вантажних транспортних засобів, що переміщують товари до країн ЄС через пункти пропуску на українсько-польській ділянці державного кордону та затримці в пропуску рейсових автобусів. Польською стороною визнано наявність проблем але акцентовано увагу на пасажирському напрямку та наголошено на недостатній кількості особового складу митних підрозділів ДФС, що на їхню думку є основною причиною виникнення черг.

Прийнято протокольне рішення щодо проведення міжвідомчих консультацій з метою врегулювання вищезазначених питань.

Враховуючи, що станом на сьогодні ситуація залишається напруженою, з метою її врегулювання, направлено звернення на ім’я Віце-прем’єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Климпуш-Цинцадзе І.О. та лист на адресу співголови Міжурядової Координаційної ради України та Республіки Польща з питань міжрегіонального співробітництва (МКРМС) - Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Негоді В. А. з проханням включити в порядок денний чергового засідання МКРМС (27-28 жовтня) питання, щодо «Ситуації на пунктах пропуску розташованих на українсько-польській ділянці кордону та забезпечення їх ритмічної роботи» з метою прискорення перетину кордону транспортними засобами. Окрім цього залучити до участі в роботі МКРМС та включити до складу делегації України представників АсМАП України.

АсМАП України ініційовано проведення робочої наради представників контролюючих органів та національних Асоціації України та Польщі яка запланована на 15 листопада 2016 року в п/п «Дорогуськ». Нагадуємо про необхідність зацікавленим членам АсМАП надати інформацію про проблемні питання, які мали місце при перетині Вашими транспортними засобами українсько-польського кордону та під час перевезення товарів територією Польщі (питання дорожньої інфраструктури, контролюючих органів, процесу митного оформлення, тощо).

Департамент супроводження Конвенції МДП
2016-10-18
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира Пробки на Яндекс.Картах
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!