секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 479 от 04.03.2017
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Автомаркет

Volvo та Renault

3n7jSa60 30DiFzDkLr
1944' 3n7jSa60 30DiFzDkLr
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Турция. Запрещен выезд из страны транспортным средствам, не оплатившим за проезд по платным дорогам и мостам
Турция. Иностранцы должны оплачивать проезд по платным дорогам
Щодо перерозподілу дозволів ЄКМТ
Россия. О ликвидации и изменении регионов деятельности отдельных таможенных постов
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Зустріч в АсМАП України

7 лютого 2017 року в Асоціації міжнародних автоперевізників України відбулась зустріч Президента АсМАП України Леоніда Костюченка, Голови Ради регіону учасників АсМАП міста Києва Володимира Гриненка з Народним депутатом України Робертом Горватом, автором проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрацію транспортних засобів» щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.

Як відомо, Законом України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» передбачено, що з 1 січня 2018 року буде дозволено ввозити та реєструвати на території України транспортні засоби виключно стандарту Євро-6.

Президент АсМАП України Леонід Костюченко поінформував народного обранця про ситуацію в галузі міжнародних автоперевезень та перспектив оновлення рухомого складу вітчизняними транспортними компаніями, які займаються міжнародними автоперевезеннями. Зокрема, Леонід Костюченко наголосив, що ввезення в Україну нових автомобілів стандарту Євро-6, сьогодні «не по кишені» більшості українських перевізників. Більш того, ринок автомобілів стандарту Євро-6, які були у використані, прогнозовано сформується не раніше 2020-2022 року, оскільки терміном введення цього стандарту в Європі є 1 вересня 2015 року. Тому встановлене Законом обмеження стоятиме на заваді поповнення парку, що в свою чергу суттєво зменшить конкурентоспроможність українських перевізників.

На думку Володимира Гриненка в умовах кризових явищ в економіці ввезення тягачів високих технічних та екологічних стандартів Євро-5 – реальний шлях для оновлення рухомого складу вітчизняними автомобільними перевізниками. Тому відтермінування строків введення на території України екологічного стандарту Євро-6 до 1 січня 2020 року, дасть можливість українським автоперевізникам проводити оновлення свого парку транспортних засобів в більш прийнятних умовах.

В ході зустрічі Народний депутат України Роберт Горват та Президент АсМАП України Леонід Костюченко обмінялися думками стосовно координації зусиль, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності вітчизняних автоперевізників на ринку міжнародних автоперевезень.

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України підтримує законопроект № 5624 від 29.12.2016 «Про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» та сподівається, що вже найближчим часом він буде підтриманий Верховною Радою України.

Прес-служба АсМАП України

 

2017-02-08
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира Пробки на Яндекс.Картах
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!