секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 561 от 29.09.2018
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Автомаркет

Volvo та Renault

FR3qAK5L nVA2QhWa
2010' FR3qAK5L nVA2QhWa
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Румыния. Ограничения на движение из-за жары 10 августа 2017 года
Индия ратифицировала Конвенцию МДП
Польша. Об акции протеста работников инспекции автомобильного транспорта
Грузия. Длительное время ожидания в пункте пропуска Сарпи на границе и альтернативные маршруты
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Щодо змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ)

Шановні перевізники!

Повідомляємо Вас про те, що 30.08.2017 року оприлюднений наказ Міністерства інфраструктури України від 26.07.2017р. N 257 Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту додається (Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 серпня 2017 р. за N 1051/30919; набуває чинності з 01.09.2017р.). Зазначені зміни викликані необхідністю виконання Хартії Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень в системі багатосторонньої квоти ЄКМТ, підписаної міністрами транспорту країн - членів Міжнародного Транспортного Форуму 28 травня 2015 року в м. Лейпциг.

В першу чергу звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до пункту 5 розділу ІІ Організація проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ зазначеного Порядку передбачене наступне:

«5. Конкурсна комісія приймає в паперовому вигляді листи-повідомлення про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ (далі - листи-повідомлення) (додаток 2) від автомобільних перевізників у період з 01 вересня до 15 вересня поточного року включно та передає до Міністерства інфраструктури України інформацію про отримані листи-повідомлення за кожний день в розрізі автомобільних перевізників для оприлюднення її на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України. Листи-повідомлення, надіслані після 15 вересня поточного року, не розглядаються».

Отже, перевізники, що планують брати участь у конкурсі на 2018 рік зобов’язані у період з 01 по 15 вересня 2017 року подати у паперовому вигляді лише Листи-повідомлення (згідно додатку 2 до Порядку), в якому зазначається адреса електронної пошти, до якої він має доступ та з якої буде надіслано електронну анкету. Листи повідомлення можуть надсилатись поштою або нарочно на адресу Міністерства інфраструктури України: 01135 м. Київ, пр.-т. Перемоги 14 (де планується розмістити окремий поштовий ящик з поміткою ЄКМТ).

Після цього згідно пункту 7 розділу ІІ Організація проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ зазначеного Порядку:

«7. Конкурсна комісія приймає електронні анкети від автомобільних перевізників у період з 01 до 31 жовтня поточного року включно та передає до Міністерства інфраструктури України інформацію про кількість поданих для участі в конкурсі автомобільних транспортних засобів за кожний день приймання в розрізі автомобільних перевізників для оприлюднення її на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.»

Відповідно до розділу III. Приймання документів для участі в конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ зазначеного Порядку для участі у конкурсі перевізники повинні, зокрема: мати ліцензію на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями, ліцензію на право здійснення міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями (крім перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів) та бути власниками автомобільних транспортних засобів або використовувати транспортні засоби на умовах фінансового лізингу та інформацію про які подано органу ліцензування.

Більш розлога інформація щодо наказу Міністерства інфраструктури України Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту буде надана найближчим часом.

Департамент транспортної політики

 

2017-08-31
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира Пробки на Яндекс.Картах
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!