секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 618 от 02.11.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Польща. Санкції скасовано

Суд Європейського Союзу прийняв рішення у справі про обмеження руху по ряду автодоріг Польщі транспортних засобів з навантаженням на ведучу вісь до 11,5 тонн

За інформацією, представленою Асоціацією міжнародних автоперевізників Польщі (ZMPD) 21 березня 2019 року Суд Європейського Союзу оголосив рішення у справі про обмеження руху в Польщі транспортних засобів з максимальним навантаженням на провідну вісь, що не перевищує 11,5 т.

Нагадаємо, що скарга була подана Європейською Комісією на прохання польських автоперевізників. Комісія вважає, що для розвитку міжнародної і внутрішньої торгівлі вкрай важливо, щоб товари можна було транспортувати швидко, безпечно та з контрольованими витратами.

Витяг з рішення суду: «Поклавши на транспортні підприємства вимоги про наявність спеціальних дозволів для руху по деяких дорогах загального користування, Республіка Польща не виконала свої зобов'язання відповідно до статей 3 і 7 Директиви Ради ЄС№ 96/53 від 25 липня 1996 року, якою встановлено максимально дозволені габаритні і вагові параметри транспортних засобів, які беруть участь в національному і міжнародному русі на території ЄС ».

http://curia.europa.eu/juris/document/document.jsf?text=&docid=212012&pageIndex=0&doclang=EN&mode=req&dir=&occ=first&part=1&cid=5107583

Рішення Суду має також практичне значення для транспортних компаній. Перевізники, які заплатили штраф за відсутність згаданого вище дозволу (1500 злотих - для гмінних, повятськіх і воєводських доріг і 5000 злотих - для доріг державного значення), зможуть почати процедуру його відшкодування.

Заяви про відшкодування повинні бути подані протягом:

- 1 місяця (з моменту опублікування рішення СЕС (тобто до 21 квітня 2019 р.)) у випадках, коли рішення про накладення штрафу було прийнято адміністративним органом;

- 3 місяців (з моменту публікації рішення СЕС) (тобто до 21 червня 2019 р.) у випадках прийняття рішення про накладення штрафу судом.

Йдеться про санкції за проїзд без спеціального дозволу по автомобільним дорогам, розрахованим на осьове навантаження 8 або 10 тонн, транспортних засобів, у яких навантаження на провідну вісь перевищувало зазначені значення, але відповідало допустимій відповідно до Директиви 96/53 (11,5 тонни ).

Довідково:

Перевізники, які отримали в період з 2013 року по теперішній час штрафи в зв'язку з перевищенням встановлених на ряді доріг Польщі заниженим в порівнянні з нормами ЄС навантаженням на вісь транспортного засобу і зберегли підтверджуючі документи щодо можливості відшкодування штрафів можуть звернутися до того органу, який виніс рішення щодо цього штрафу.

Департамент транспортної політики АсМАП України

 2019-04-04
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!