секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 618 от 02.11.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Щодо ситуації в міжнародних автомобільних пунктах пропуску Закарпатської області.

 Шановні учасники Асоціації.

Як Вам відомо, у зв’язку з відсутністю дозвільних документів на проїзд територією Республіки Польща в міжнародних автомобільних пунктах пропуску українсько-словацького кордону (Ужгород – Вишнє Нємецке) та українсько-угорського кордону (Тиса – Загонь) останнім часом склалась вкрай несприятлива ситуація для міжнародних автомобільних перевізників. Черги в кожному із зазначених пунктів пропуску, на виїзд з України, на сьогодні сягають 300 і більше транспортних засобів. Ситуація ускладнювалась ще й тим, що на словацькій стороні минулого тижня проводились ремонтні роботи електричних систем, що унеможливлювало митне оформлення транспортних засобів впродовж, майже всього світлового дня.

Крім того, як зазначають перевізники, не вдалося остаточно виключити факти недобросовісного відношення до своїх службових обов’язків посадовими особами контролюючих органів, які нерідко допускають позачерговий пропуск та оформлення окремих транспортних засобів з вантажем, які не підлягають першочерговому оформленню.

З метою оперативного вирішення питань прискорення перетину кордону представники Асоціації 21.10.19 р. провели робочі зустрічі з Головою Закарпатської обласної державної адміністрації Бондаренком І.С., керівництвом прикордонного загону та головного управління національної поліції України в Закарпатській області.

На зустрічах обговорено та погоджені першочергові кроки для негайного виправлення ситуації в пунктах пропуску, зокрема налагодження ефективної співпраці з органами влади Словаччини, направленої на розбудову, розвиток та ефективне використання інфраструктури пункту пропуску Ужгород – Вишнє Нємецке.

Крім того, було наголошено на недопустимості порушень режиму пропуску транспортних засобів в пункти пропуску та необхідності відповідного реагування.

Після зустрічі з представниками Асоціації, Бондаренком І.С. була скликана нарада керівників контролюючих органів в пунктах пропуску, на яку був запрошений консул Республіки Словаччина.

Департамент супроводження Конвенції МДП.

2019-10-21
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!