секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 617 от 26.10.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Щодо закінчення дозволів Латвії квоти 2019 року!

 

Шановні перевізники!

Відповідно до інформації Укртрансбезпеки України, що міститься на їх офіційному веб-сайті в розділі «Рух дозволів», станом на 13:52 24.10.2019 українським перевізникам оформлено та видано 98,1 % отриманих дозволів Латвії квоти 2019 року (12000 штук), залишок цих дозволів складав 225 штук. Прогнозований термін закінчення цих дозволів становить 27-29 жовтня поточного року.

21 жовтня поточного року на нашому сайті повідомлялося про те, що 8-9 жовтня 2019 року у м. Рига відбулось засідання латвійсько-української Змішаної комісії з міжнародного автомобільного транспорту. На цьому засіданні була встановлена остаточна квота дозволів на 2019 рік у наступній кількості: 12500 штук універсальних дозволів і 2000 дозволів (універсальні та треті країни). Тобто остаточна квота дозволів на 2019 рік була збільшена на 2500 універсальних дозволів у порівнянні з попередньою квотою. Вказана кількість дозволів буде надрукована найближчим часом латвійською стороною і буде передана українській стороні.

Виконання відповідних перевезень територією Латвії після зазначених термінів і до отримання додаткової кількості латвійських дозволів можливо здійснювати на підставі разових дозволів Латвії, які зараз знаходяться «на руках» у перевізників (1634 штуки або 13,6 % від попередньої річної квоти (12000 штук) станом на 13:52 24.10.2019), а також автотранспортними засобами категорії Євро-5 та Євро-6 на підставі дозволів ЄКМТ категорій Євро-5 та Євро-6.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації врахувати зазначену вище інформацію в подальшій роботі при плануванні та виконанні відповідних видів перевезень територією Латвії до кінця 2019 року та не планувати найближчим часом виконання цих перевезень на підставі разових дозволів Латвії до отримання додаткової квоти цих дозволів від латвійської сторони.

З інформацією щодо залишків дозволів можна ознайомитись на сайті Укртрансбезпеки України http://www.dsbt.gov.ua/ в розділах «Рух дозволів» та «Залишок дозволів на ПВД», яка оновлюється в режимі реального часу.

Департамент транспортної політики

2019-10-25
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!