секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 619 от 09.11.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Щодо проведення чергового засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень

Шановні перевізники!

25 жовтня 2019 року в м. Варшаві відбувся черговий раунд переговорів в рамках засідання українсько-польської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, у яких приймали участь і представники АсМАП України.

По технічних причинах Протокол цього засідання наразі ще не підписаний, тому надаємо першочергову інформацію цього засідання, а саме.

Перемовини були вкрай напружені та інтенсивні. Беручи до уваги низький рівень використання українських дозволів польськими перевізниками, який у 2019 році не перевищив 30 % контингенту дозволів, польська сторона вкотре наполягала на зменшенні попередньої квоти дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень на 2020 рік до рівня 140 000 дозволів.

Українська сторона наголосила, що дана пропозиція є не прийнятною, оскільки не задовольняє потреби українських перевізників.

Українська сторона вказала на необхідність виділення додаткових дозволів на 2019 рік українським перевізникам у зв’язку з вичерпанням квоти, а також у зв’язку з розходженням у даних української та польської сторін щодо реальної кількості використаних дозволів у 2019 році, що може бути пов’язане з виявленими проблемами в системі їх розподілу та обліку.

В результаті поглибленого обговорення та аналізу можливих змін на транспортному ринку, сторони прийняли наступні рішення:

- починаючи з 12 листопада 2019 року на прохання української сторони, досі видані польською стороною українській стороні бланки дозволів з попереднього обміну дозволів на 2019 рік втрачають силу (160000 бланків);

- як компенсацію за анулювання частини квоти дозволів на 2019 рік з 12 листопада 2019 року, польська сторона передасть українській стороні на 2019 рік 5000 дозволів, які будуть дійсні до 31.01.2020.

Отже після 12.11.2019 невикористані дозволи Польщі квоти 2019 року, які будуть знаходитися «на руках» у перевізників, вважатимуться недійсними. При цьому ці дозволи дозволяють українським перевізникам в’їхати до Польщі до 11.11.2019 включно і дають право повернутися до країни реєстрації транспортного засобу до 31.12.2019.

Більш детальну інформацію щодо результатів проведення зазначеного засідання буде розміщено на сайті Асоціації після отримання від Міністерства інфраструктури підписаного Протоколу цього засідання.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома дану інформацію та враховувати її при плануванні та здійсненні перевезень територією Польщі.

 

Департамент транспортної політики

 

2019-11-04
Смотреть все
Комментарии к статье: 0

Добавить комментарий:
Имя:
Сообщение:


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!