секс знакомства украина
ukrwebcompany@gmail.com: (044) Продажа сайта,ссылки,реклама
E-mail:
АсМАП - ИНФОРМ
Ассоциация международных автоперевозчиков Украины
ТВ программа
"УкрАвтоКонтинент"
Номер 617 от 26.10.2019
Смотреть
Статьи
» Смотреть все
Дайджест
» Смотреть все
СЕРВІС АСМАП УКРАЇНИ
Деталі
Полезная информация
Евросоюз. Запреты движения грузовиков в октябре
Франция – Италия. Технические работы в туннеле Монблан
График работы пунктов пропуска Калининградской области будет изменен
Запреты движения грузовиков в европейских странах в августе
» Смотреть все
Информация по странам
» Смотреть все
Контактная информация

ukrwebcompany@gmail.com (044) Продажа сайта,ссылки,реклама (многокан.)
E-Mail: ukrwebcompany@gmail.com

Прес-конференція УНІАН

ПРИСТРАСТІ ЗА ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ ПРИ МІНІНФРАСТРУКТУРИ:
ЧИ ВИКОНАЄ МІНІСТР ОМЕЛЯН ПОСТАНОВУ УРЯДУ?

27 червня в інформаційній агенції УНІАН відбулась прес-конференція, в якій взяли участь Володимир ВАКУЛЕНКО – Голова установчих зборів з формування Громадської ради при Мінінфраструктури України (Профспілка працівників автотранспорту та шляхового господарства), Олег ДОЛІНСЬКИЙ – представник лічильної комісії установчих зборів, (ГО «Самооборона Майдану Вінниччини»), Віктор ГЕРБЕДА (Всеукраїнська професійна спілка працівників транспорту).

У своєму виступі Володимир ВАКУЛЕНКО звернув увагу на критичну ситуацію в транспортній галузі. Так, вже більше ніж півтора року проблемні питання, зокрема, галузі автомобільних перевезень, профільним міністерством не вирішуються, не виконуються положення Галузевої угоди, відсутня державна транспортна політика, банкрутують підприємства, втрачаються робочі місця, збільшується смертність на дорогах. Це привело до виникнення колективного трудового спору на галузевому та національному рівнях. Всі рішення з примирення сторін міністром не виконуються, відповідні доручення прем`єр-міністра, віце-прем`єр-міністрів ігноруються.

При цьому міністр інфраструктури та його команда повністю ігнорує усі дії громадськості, спрямовані на перешкоджання руйнуванню галузі під прикриттям псевдореформ.

Володимир Вакуленко заявив про наміри профспілок оголосити Всеукраїнський страйк, оскільки всі спроби врегулювання трудового спору були марні.

Олег ДОЛІНСЬКИЙ, представник лічильної комісії установчих зборів з формування Громадської ради при Мінінфраструктури України (ГО «Самооборона Майдану Вінниччини»), зазначив, що 15 червня у повній відповідності до процедури, визначеної Типовим положенням про ГР, яке затверджене Постановою КМУ №996, від 03.11.2010 р. сформовано новий склад Громадської ради. Рейтингове голосування проводилось відкрито, прозоро і відповідало всім засадам демократичного суспільства. Всі результати були підтверджені спеціально обраною для цього лічильною комісією. Протокол лічильної комісії затверджено 41 голосом учасників зборів. Крім того, Олег Долінський підкреслив, що інтернет-голосування, на якому вперто наполягали чиновники міністерства протирічить Постанові КМУ № 996 від 03.11.2010 р. Учасники Установчих зборів не мали жодної можливості для дієвого контролю за його проведенням. Показово, що новий склад Громадської ради оновився на 80%. Однак чиновники знову шукають зачіпки для паралічу роботи.

Міністерство повинно оприлюднити протокол установчих зборів на своєму офіційному веб-сайті протягом трьох робочих днів з моменту його надходження. Пройшло 10 днів, але й досі цього не відбулось. Крім того, жодних законних підстав не затвердити склад Громадської ради немає. Адже єдиною підставою, відповідно до п.9 Типового положення про Громадську раду, затвердженого ПКМУ №996, є протокол Установчих зборів, який відразу, 15 червня, було оформлено і передано Міністру.

Олег Долінський заявив про наміри подати 2 судові позови: про визнання бездіяльності міністерства неправомірною і зобов`язання вчинити певні дії, та про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації (заява заступника міністра Юрія Лавренюка на сайті Міністерства інфраструктури після проведення Установчих зборів).

Разом з тим, висловив надію що здоровий глузд і державницька позиція мають взяти верх над необґрунтованими особистими бажаннями чиновників. Віктор ГЕРБЕДА (Всеукраїнська професійна спілка працівників транспорту), навів приклади результатів бездіяльності Міністра, зокрема, зменшення робочих місць і значні людські і матеріальні втрати від значного рівня аварійності на автомобільних дорогах України, що негативно впливає на розвиток галузі.

Також він підтвердив, що єдиним варіантом впливу на Міністра для розв`язання ситуації, що склалася, бачить страйк.Смотреть все события


Обратная связь


Погода

Цена на топливо в Украине

Цена на топливо в мире

Пробки

Прогноз погоды в Киеве » Украина Цены на бензин Стоимость топлива по странам мира
Все права защищены © Перепечатка материалов разрешена только при условии размещения ссылки на сайт!