секс знакомства украина

У Need for Speed Payback тепер можна кататися на Pontiac

Обсуждение ситуаций на дорогах, маршрутов, очередей на погран. переходах, правил проезда стран и т.д.

У Need for Speed Payback тепер можна кататися на Pontiac

Сообщение nagoa » 21 мар 2018, 20:04

Березневе оновлення для гоночної аркади потреба у швидкості окупності вже чекають на своїх вершників, разом з трьома знакових автомобілів і величезна кількість виправлень. На наклейки не клеяться, інтерцептори, більш помітні, і каркас якої є більш стабільним.

Березневий патч для готика окупності в основному містить виправлення, знайшли і вказали гравцем самостійно. Але навіть без змісту у ньому було не всі гравці будуть мати можливість спробувати на шикарні автомобілі Понтіак Файерберд, Астон Мартін db5 і Скайлайн Едді на 399 рівень. Ці автомобілі добре підходять як перетягнути гонки, і для прискорення і для боротьби з поліцією.

Технічна частина оновлення виправлення майже сотню непорозумінь: нескінченні екрани з завантажень, невміння приймати покер фішки, експлоїт з валютою грошей, проходить через землю, під Джему причепів і в пандусиі т. д. Ми також працювали строго по тюнінгу автомобілів: виправлені проблеми з відсікання інтенсивність стоп - сигналів збільшується, і фото режим під час стрибка не може зараз використовуватися.

Торкнулися зміни і гоночних змагань, то гра дебютувала титану гонки Кастрол Едж. Видалений контроль точок у приманки для поліції, частота появи приманках зросла. До речі, деякі камені на карті , і були неправильно оброблені зіткнень і відпочиньте гравці часто через них пройшов, тепер це було виправлено. Крім того, можливість змінити складність гри прямо під час виконання щоденних завдань був втрачений.

Легше буде назвати те, що не копіює жага швидкості: розплата. Головний герой практично один в один Брайан О'коннор, окремі місії практично повністю повторюють те, що відбувається в стрічках і, що зовсім нерозумно, в минулому ігри із серії. Знову під нашим контролем, головний герой, якого обікрали і всі, хто прагне "звільнити місто від великого зла, забираючи перемогу за перемогою ...

і все, мабуть, нічого (хоча я не стверджую, що все перераховане може бути просто списано), але це додав, відверто рубати освітлені вікна, порожня і майже розкрили персонажів, мотивації нуль, багато продакт-плейсменту, дурні жарти, розраховані тільки для школярів, і постійні спроби зробити з аркади симулятор гонок дешевий бойовик з slo-Mo і вибухи.

Всі березневі нововведення і автомобілі вже чекають для гравців в потреба у швидкості окупності, всім удачі!
nagoa
 
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 31 авг 2017, 11:16
Откуда: USA

Вернуться в Дороги

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Alexa [Bot] и гости: 3